Våre ansatte har bred erfaring og kan hjelpe deg med de fleste produkter og utfordringer. Kontakt oss på telefon 51 69 25 00, eller på våre direktenummer eller som du finner her:

Lars  Administrasjon:

 Lars Erik Dyrnes, daglig leder

Telefon: +47 913 85 104

E-post: lars.e.dyrnes@tema-norge.no

Siv-Jorunn  Siv-Jorunn Nilsen,  administrasjonsleder

Telefon: +47 916 88 861

E-post: siv.j.nilsen@tema-norge.no

Rune   Salg:

 Rune Figved, salgsleder

Telefon: +47 907 63 878

E-post: rune.figved@tema-norge.no

DSC02996  Leik Håland, salgskonsulent

Telefon: +47 975 66 337

E-post: leik.haaland@tema-norge.no

Svein  Nasjonalt salg/service:  

 Svein Skjørestad, leder nasjonalt salg

Telefon: +47 917 36 514

E-post: svein.skjorestad@tema-norge.no

 

 

 

 

 

 

 

 Martin Figved, teknisk leder service

Telefon: +47 414 44 747

E-post: martin.figved@tema-norge.no

Tommy  Tommy Mydland,

servicetekniker

Telefon: +47 926 56 116

E-post: tommy.mydland@tema-norge.no

DSC02983 Logistikk / lager:

 Rolf Manuel Nese Skadsem,  logistikkleder

Telefon: +47 411 71510

E-post: rolf.skadsem@tema-norge.no

Bjorn Gaute  Bjørn Gaute Lende, logistikk / sjåfør

Telefon: +47 941 52 091

E-post: bjorn.g.lende@tema-norge

Torgrim   Avd. Kristiansand:

 Torgrim Skogen, salgskonsulent

 Vest- Agder

Telefon: +47 911 12 800

E-post: skogen@tema-norge.no

Erik Mebius  SVERIGE:

  Erik Mebius, avdelingsleder TNS    Sverige AB

Telefon: +46 722 49 46 46

E-post: erik.mebius@tema-norge.no

 E-post: erik.mebius@tns-sverige.se

Nettside TNS Sverige AB