Våre ansatte har bred erfaring og kan hjelpe deg med de fleste produkter og utfordringer. Kontakt oss på telefon + 47 51 69 25 00, eller på våre direktenummer eller som du finner her:

 Administrasjon:

Martin Figved, daglig leder

Telefon: +47 414 44 747

E-post: martin.figved@tema-norge.no

 Siv-Jorunn Nilsen,  administrasjonsleder

Telefon: +47 916 88 861

E-post: siv.j.nilsen@tema-norge.no

  Salg:

 Rune Figved, salgsleder

Telefon: +47 907 63 878

E-post: rune.figved@tema-norge.no

 Leik Håland, salgskonsulent

Telefon: +47 975 66 337

E-post: leik.haaland@tema-norge.no

 Nasjonalt salg/service:  

 Svein Skjørestad, leder nasjonalt salg

Telefon: +47 917 36 514

E-post: svein.skjorestad@tema-norge.no

Lars Erik Dyrnes,  forretningsutvikling – IWE

Telefon:  + 47 913 85 104

E-post: lars.dyrnes@tema-norge.no

 Tommy Mydland,

servicetekniker

Telefon: +47 926 56 116

E-post: tommy.mydland@tema-norge.no

 Andre Fjeldheim,

servicetekniker

Telefon: +47 401 95 935

E-post: andre.fjeldheim@tema-norge.no

 

Logistikk / lager:

 Rolf Manuel Nese Skadsem,  logistikkleder

Telefon: +47 411 71510

E-post: rolf.skadsem@tema-norge.no

Kent Nordbø

Telefon: + 47 922 28 152

E-post: kent.nordbo@tema-norge.no

  Avd. Kristiansand:

 Torgrim Skogen, salgskonsulent

 Vest- Agder

Telefon: +47 911 12 800

E-post: skogen@tema-norge.no

 SVERIGE:

  Erik Mebius, Daglig leder TNS    Sverige AB

Telefon: +46 722 49 46 46

E-post: erik.mebius@tema-norge.no

 E-post: erik.mebius@tns-sverige.se

Nettside TNS Sverige AB